SON HABERLER :
Başkan Uysal, Burdurlu Hasan Dikici Camii'nde incelemelerde bulundu Sosyal mesafeli sabah sporu Büyükşehir vektörel mücadeleye devam ediyor Kepez'de 'Kan ver can olsun' 24 saatte 1016 korona tanısı 21 kişi hayatını kaybetti
/ SİYASET
CHP’de kongreler tamamlanıyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Demre İlçe Kongresi sonucunda Mete Hakan Caner başkan seçilirken,  Finike’de Aydın Arıcan ve Kumluca’da Arif Kocacık başkanlığa seçildi

DEMRE’de kongrede divan başkanlığına oybirliği ile Milletvekili Cavit Arı seçildi. Kongre saygı duruşundu bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. İki dönemdir CHP ilçe başkanlığını yürüten Mustafa Caner bir veda konuşması yaptı. Caner, "İki dönem sadece CHP için çalıştım. Beni eleştiren arkadaşlar, acaba kendileri görevlerini yaptı mı? Sadece beni eleştirenlere söylüyorum, ben gece demedim, gündüz demedim çalıştım. Bu dönem de aday olmak istiyordum. Ama beni bu kadar eleştirenlere karşı aday olmadım. İki arkadaşıma da başarılar diliyorum" dedi.

 

CHP Kumluca ilçe başkanlığının olağan kongresi Kumluca Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde yapıldı. Kongreye CHP Antalya milletvekilleri Aydın Özer ve Cavit Arı, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, İYİ Parti Kumluca İlçe Başkanı Bekir Bircan ve CHP ilçe başkanlarıyla partililer katıldı.

Finike’de gerçekleşen kongreye ise CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, CHP eski Antalya milletvekilleri Niyazi Nefi Kara ve Devrim Kök, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kaş, Demre, Korkuteli ilçe başkanları, delegeler ve çok sayıda partili katıldı. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres