SON HABERLER :
MEMLEKETİNE UĞURLANDI Gelecek nesillere tertemiz Antalya Altın Kramponlar maça davet ediyor Antalyaspor’da özgüven arttı İlk yarının son sınavı
/ SİYASET
CHP’liler 29 bin seçmenin peşinde
Referandumdan bu yana Antalya’da 29 bin seçmenin ‘yok olduğunu’ belirten CHP İl Başkanı Kumbul, “Sokak sokak bu seçmenlerin neden listede olmadığını araştıracağız” dedi.

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, İttifak Yasası ve Antalya’daki seçmen sayıları ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı. TBMM’den geçen AKP ve MHP İttifak Yasası’nı eleştiren Kumbul, “Tek adam olma derdinde bir kişi ile partisini baraj altına itmiş yancısının hazırladıkları seçim hileleri kanunu, ülkemiz tarihine ‘korkunun yasası’ olarak geçecektir. Ne kadar korksalar yeridir. Çünkü ne yaparlarsa yapsınlar aslında bu yasa, halkımızın baskılara, haksızlıklara, adaletsizliklere karşı ayağa kalkışı olacaktır” dedi.

Tüm ilçelerin 2018 Şubat ayı seçmen listelerini incelediklerini belirten Kumbul; “Gördük ki, referandumdan bu yana Antalya genelinde toplam 29 bin kişi yok olmuş. Yani referandumda oy kullanmış 29 bin Antalya seçmeni bugün itibarıyla artık seçmen değil. Tek tek evlere gidecek, esnafımızı, derneklerimizi gezecek, hem bu yok olan seçmenlerin neden artık seçmen listelerinde yer almadıklarını kontrol edeceğiz, hem de hileli seçim yasasını insanlarımıza anlatacağız. Bütün sandıklarımıza da, ıslak imzalarımıza da sahip çıkacak, AKP’li yönetim tarafından ipotek altına alınan geleceğimizi kurtaracağız. Oyumuza da, irademize de sahip çıkacak ve sandıklarda kazanacağız” ifadelerini kullandı.  (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres