SON HABERLER :
Vaka sayısı 1 ay sonra ilk kez binin altında Kepez'de tokalaşmaya pratik çözüm Antik Side'de yol çalışması bitiyor Büyükşehir'de 270 milyon borçlanma talebi kabul edildi Antalyaspor'da Sinan ve Fredy sevinci
/ SİYASET
CHP Demre'de kongre hazırlığı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Demre İlçe Başkanlığı'nın 3 Ocak 2020'de yapılacak ilçe kongresinde 2 aday çıktı

CHP İlçe Kongresi 3 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirilecek. Mevcut Başkan Mustafa Caner'in aday olmayacağını açıklamasının ardından başkanlık için iki aday ortaya çıktı. Mevcut yönetimde CHP Demre İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapan iş insanı ve seracılıkla uğraşan Nuri Kahya ile Demre CHP Gençlik Kolları Başkanlığı'nı yürüten iş insanı Mete Hakan Caner aday oldu. Her iki aday da CHP İlçe Başkanı adaylığını açıklayarak çalışmaya başladı. CHP Demre İlçe Kongresi'nde 56'sı seçilmiş, 12'si doğal toplam 68 delege oy kullanacak.

Aday olamadığını açıklayan CHP Demre İlçe Başkanı Mustafa Caner, "İki dönemdir CHP Demre İlçe Başkanlığı'nı onurla yürütmeye çalıştım. 4 yıllık süreçte işlerimi aksattım. Biraz da yoruldum. Bu görevi benden daha genç arkadaşlarımın yürütmesi için kendi isteğimle aday olmayacağım. Aday olan iki arkadaşıma başarılar diliyorum" dedi. (DHA)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres