SON HABERLER :
Balbey Projesi Büyükşehir’de Antalya’dan Suriye’ye 2 yardım tırı Kaş’ı hortum vurdu Oyun Oyun İçinde ilçe sahnelerinde Tütüncü’ye fahri hemşerilik unvanı
/ SİYASET
CHP heyeti Antalya’da
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na yerel seçimlerde aday gösterilecek isimlere yönelik rapor hazırlayacak olan Antalya heyeti, görüşmelere başladı

CHP'de 31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler öncesi aday belirleme çalışmaları devam ediyor. Anket çalışmalarının yanı sıra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla oluşturulan heyetler de illerde çalışmalarını sürdürüyor. 

CHP Parti Meclisi üyesi Ali Haydar Hakverdi ile milletvekilleri Tahsin Tarhan, Burhanettin Bulut, Candan Yüceer, Okan Gaytancıoğlu ve Kazım Aslan'dan oluşan Antalya heyeti, CHP İl Binası'nda aday adayları ile görüşmeye başladı. Diğer yandan aday adayı olmasa da kamuoyunda başkanlık için adı geçen bazı isimler de görüşmeye çağrıldı.

Görüşmeye çağrılanlar arasında Songül Başkaya, Ayhan Zor, Önder Kurnaz ve Figen Albuga Çalıkuşu da yer alıyor.

6 ARALIK’TA AÇIKLANACAK

Öte yandan daha önce 24 Ekim'de 105, 14 Kasım'da ise 147 belediye başkan adayını belirleyerek açıklayan CHP Parti Meclisi, 6 Aralık'ta gerçekleştireceği toplantıda ise 300'e yakın belediye başkan adayının ismini kamuoyuyla paylaşacak.(DHA)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres