SON HABERLER :
Bacağı kesilen Özge’ye silikonlu protez için 30 bin TL gerekiyor    Fırtına narenciye seralarını vurdu  Anadolu'nun ilk telsiz telgraf istasyonunu restore edilecek  39 mahalleye yeni projeler KÖK ödüllerinden eğitim katkısı
/ SİYASET
Çıldır: İddialar asılsızdır
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Korkuteli İlçe Başkanlığı görevinden alınan Yıldıray Çıldır, hakkındaki iddiaların asılsız olduğunu ve gerek parti hiyerarşisi, gerekse hukuk önünde bu iddiaların belgeleriyle tek tek çürütüleceğini söyledi

ÖNCEKİ gün ani bir kararla Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Korkuteli İlçe Başkanlığı görevinden alınan Yıldıray Çıldır, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak İl Yönetim Kurulu kararının kendisine tebliği edildiğini, alınan karardaki iddiaların asılsız olduğunu savundu. Çıldır yapılanları haysiyet cellatlığı olarak değerlendirdi.   

İDDİALAR ÇÜRÜTÜLECEK

İl Başkanlığının yaptığı açıklamada görevden alınma gerekçesi olarak “kamuoyunda ve parti tabanında konuşulanların çoğunun doğru olduğu, usulsüz ve makbuzsuz para toplandığının ileri sürüldüğünü söyleyen Çıldır, öncelikle dedikodudan ibaret olduğu anlaşılan bu iddiaların tamamı asılsız ve mesnetsiz olduğunu söyledi. Hesabı verilemeyecek tek bir işlerinin, tek bir kuruşun olmadığını söyleyen Çıldır, gerek parti hiyerarşisi gerekse hukuk önünde bu iddiaların delilleri ve belgeleriyle tek tek çürütüleceğini söyledi.   (İHA)                                        

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres