SON HABERLER :
BURSA FATİHİ Litvanya atağı Kepez'de mülkiyet Sorunu tarih oluyor Türk robotu pistten düştü Avokado ihracatı başladı
/ SİYASET
Erdoğan ve İnce partilerini geçti
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ile CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Antalya'da partilerinin aldığı oy oranını geçti.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ak Parti'nin adayı Recep Tayyip Erdoğan, resmi olmayan sonuçlara göre Antalya'da yüzde 42.82 oranında oy aldı. Ak Parti Antalya'nın tamamında genel seçimlerde 34.82 oranında oy alırken, Erdoğan partisinin 8 puan önünde yer aldı.

CHP Antalya'nın genelinde yüzde 29,24 oranında oy aldı. CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ise Antalya'da 38,79 oranında oy elde etti. İnce, 29,24 oranında oy alan partisine 9,5 puan fark attı.

Liderlerden İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, SP Lideri Temel Karamollaoğlu ve Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek partilerinin aldığı oy oranından daha düşük oy olan cumhurbaşkanı adayları oldu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres