SON HABERLER :
Muhtarlıkta 28 yılın öyküsü Buse 26 gündür bulunamıyor 'Aspendos Yılı'na turizmci desteği Tütüncü projelerini 25 Şubat’ta tanıtacak Sinan Çarşısı’nda çalışmalar bitiyor
/ SİYASET
Erdoğan ve İnce partilerini geçti
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ile CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Antalya'da partilerinin aldığı oy oranını geçti.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ak Parti'nin adayı Recep Tayyip Erdoğan, resmi olmayan sonuçlara göre Antalya'da yüzde 42.82 oranında oy aldı. Ak Parti Antalya'nın tamamında genel seçimlerde 34.82 oranında oy alırken, Erdoğan partisinin 8 puan önünde yer aldı.

CHP Antalya'nın genelinde yüzde 29,24 oranında oy aldı. CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ise Antalya'da 38,79 oranında oy elde etti. İnce, 29,24 oranında oy alan partisine 9,5 puan fark attı.

Liderlerden İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, SP Lideri Temel Karamollaoğlu ve Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek partilerinin aldığı oy oranından daha düşük oy olan cumhurbaşkanı adayları oldu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres