SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ SİYASET
Genç, CHP’lileri ağırladı
Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, CHP Döşemealtı İlçe Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Nafiye Özdemir ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Geçtiğimiz günlerde kongre sürecini tamamlayarak göreve gelen CHP Döşemealtı Kadın Kolları yönetimi Başkan Genç’i ziyaret ederek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Turgay Genç, siyasette kadınların gücünü çok önemsediğini söyleyerek, “Hayatın her alanında çok değerli olan kadınlarımız siyasette de önemlidir ve söz sahibi olmalıdır. Sizlerle birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyuyorum ve çalışmalarınızda başarılan dilerim” dedi.(HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres