SON HABERLER :
Antalya’da petshoplara denetim Boşanmak istediği eşinden eşyalarını almaya gittiğinde hayatının şokunu yaşadı AÜ Hastanesi'nde 10 saatte 5 organ nakli Stres vertigoyu tetikliyor Çavuşoğlu’nun Kaş ziyareti başladı
/ SİYASET
Hasan Subaşı Kumluca’da
Seçim gezisine Kumluca’da devam eden İyi Parti Milletvekili adayı Hasan Subaşı, esnafları ziyaret ederek pazar yerini gezdi.

İYİ Parti Milletvekili adayı Hasan Subaşı, seçim çalışmalarını Kumluca’da sürdürdü. Sabah erken saatlerde bir basın toplantısı düzenleyen Subaşı, öncelikle çiftçilerin düştüğü zor durumu eleştirdi. Subaşı, “Bende çitçiyim ve sorunları bizzat yaşıyorum. Dün Hasyurt gezisinde 25 kilo ithal gübrenin 150 ile 200 lira arasında olduğunu öğrenince şok oldum.  Bende çiftçilik yapan birisiyim, yerli 50 kiloluk gübreleri 75-100 lira arasında alıp kullanıyoruz. Mazotunda 6 liraya yaklaştığını düşününce tarım kesiminin ayağa kalkma şansı hiç kalmamıştır. Hükümet herhalde köylerin tarım yapanların arazilerini terk edip şehirlere yerleşmesini istiyor. Tarım ürünlerinin saman ve et dahil ithal edilmesinden  memnun olsa gerek. Kumluca’nın seracılık ve fidecilikte en gelişmiş bölgemiz olduğunu ve teşvik edilmesi gerekirken bu işe girenlerin neredeyse pişmanlık noktasına geldiğini birçok seranın ve işletmeninde kiralık olduğunu kimisinin de icra yoluyla satışının yapıldığını görmek ve öğrenmek üzücüdür “ diye konuştu.

Ağır vergiler ile elde gelirlerin şatafat için harcandığına dikkat çeken Hasan Subaşı, “Devletin parasını şatafat için harcama lüksümüz yok. Halkın parası halk için harcanmalı” dedi. Merkez sağın yeniden İyi Parti sayesinde inşa edildiğini belirten Hasan Subaşı, “Ülkemiz kutuplaştırıldı ve bölündü. Eskiden olduğu gibi merkez sağda tüm bu olumsuzluklar çözülerek birlik haline gelmek zorundayız” diye konuştu.

Esnaf ve pazar yeri ziyaretlerinde özellikle kadınların ve gençlerin İyi Parti’ye ilgi ve sevgi gösterdiklerini gözlemlediğini anlatan Hasan Subaşı, “Meral Akşener, korkusuzca yerinden kıpırdamaz denen taşları yerinden oynattı. Şimdi ise gençler ve özellikle kadınlar O’nun peşinden gitmeye hazır ve istekli” dedi. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres