SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ SİYASET
İbrahim Aydın Kemer turunda

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın,  Kemer’de seçim çalışması yaptı. Kemer’de ulaşım esnafıyla bir araya gelen Aydın, devam eden yol çalışmalarıyla birlikte Antalya’da yolların daha konforlu, ulaşımın daha rahat hale geleceğini söyledi. Kemer’de yoğun bir programla seçim çalışması gerçekleştiren Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Ak Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ile birlikte Beycik Mahallesi’nde vatandaşla bir araya geldi. Çıralı ve Ulupınar esnafını da ziyaret eden Aydın, Çıralı’daki mülkiyet ve imar konularını görüştü. Aydın, daha sonra Kemer Tekirova’da tur taşımacılığı yapan ulaşım esnafıyla görüştü, dertlerini dinledi.

‘YOL BİTMEK ÜZERE’

Kemer ve çevresindeki turizm bölgelerinin daha ulaşılabilir olması için yol çalışmalarına büyük önem verdiklerini söyleyen Aydın, devam eden yol yapım çalışmaları hakkında bilgi verdi. Aydın, Kemer-Kumluca bölünmüş yol çalışmalarının devam ettiğini belirterek Kemer-Kumluca bölünmüş yol yapımında Olimpos-Adrasan arasındaki 500 metrelik yolda meydana gelen heyelan sonrası iyileştirme çalışmaları vakit geçmeden başladı. Yaz sezonunda bu yolun çok kullanılıyor olması nedeniyle hızla düzeltmeler yapıldı. Sıcak asfalt çalışmaları da tamamlanmak üzere. Çok yakında bu yolu yeniden trafiğe açıp, rahatlama sağlayacağız” dedi. 

(HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres