SON HABERLER :
Triatlon’da 6 madalya Ziçev'den Sergi İyi Parti’de istifa Balmumu heykelleri büyüledi Turizm Ajansı'nda küçükler de olsun!
/ SİYASET
Kaş’ta ilk meclis
KAŞ Belediyesi 31 Mart 2019 Genel Mahalli İdareler seçimlerinin ardından 2019-2024 döneminin ilk belediye meclis toplantısını yaptı. Kaş Belediyesinin Nisan ayı meclis toplantısı, Başkan Mutlu Ulutaş yönetiminde yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından konuşan Başkan Ulutaş yeni dönem meclisinin Kaş’a hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Başkan Ulutaş, “5 yıllık yeni dönem Kaşımıza, memleketimize, milletimize hayırlı uğurlu olsun. Siyaset hizmet işi. İnşallah hep birlikte bu kadroyla Kaşımıza güzel hizmetler kazandırmak istiyoruz. Birlikte güzel işler yapacağız. Hayırlı hizmetlere vesile olmaya çalışacağız” dedi.

Toplantıda, meclis katibi ve meclis başkan vekilinin seçimiyle meclis başkanlık divanı oluşturuldu. Meclis katibi için Ak Parti’den Mazen Arıcan ile MHP’den Hüseyin Balya ve meclis başkan vekili için Ak Parti’den Fırat Demirci ile Nihat Uçar seçildi.  Belediye encümen seçiminde üyeler Ak Parti’den Ali Bekik ile MHP’den Muzaffer Gökçül oldu. Toplantıda ayrıca komisyon üyeleri de belirlendi. (İHA)                                        

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres