SON HABERLER :
Barınak iddialarına Büyükşehir incelemesi Antalyaspor’un fitness mesaisi Başı su kovasında ölü bulundu 19 yaşındaki otel çalışanı lojmanında ölü bulundu Güz dönemi dikimleri başladı
/ SİYASET
Konyaaltı'nda kare as tamam
Konyaaltı Belediyesi'nde 4 başkan yardımcısı tamamlandı. Yardımcıların üçü Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen'in il başkanlığı dönemindeki yardımcılarından oluştu

31 Mart'ta ilk kez girdiği seçimlerde oyların yaklaşık yüzde 67'sini alarak Antalya'da en fazla oy oranıyla Konyaaltı'na belediye başkanı olan Semih Esen, 4 başkan yardımcısını netleştirdi. Semih Esen göreve geldiğinde, CHP'nin il başkanıyken yardımcıları olan Şevket Korkut ve Tuba Erke Bostan'ı başkan yardımcısı olarak atadı. Esen'in üçüncü yardımcısı da Mustafa Akaydın döneminde Büyükşehir Belediyesi'nde genel sekreter yardımcılığı görevini üstlenen Ali Özkayacan oldu. Türel döneminde farklı ilçelerde görevlendirilen Özkayacan, son dönemde Büyükşehir Belediyesi'nin Kızıllı'daki Katı Atık Bertaraf Tesisleri'nde duruyordu.

Konyaaltı'nın dördüncü ve son başkan yardımcısı da yine Esen'in il başkanlığındaki yakın çalışma ekibinde olan Muammer Saygılı. Saygılı, aynı zamanda Antalya Veteriner Hekimler Odası'nın başkanlığını yapıyor. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres