SON HABERLER :
CHP'nin Antalya adayı Muhittin Böcek Soğuksu’da ceza kabusu Öğrencilere yetenek testi Bisiklet tutkunları Akdeniz'de buluştu Kepez’de amatör denizcilik eğitimi
/ SİYASET
KONYSİAD’DAN BÖCEK’E ZİYARET
KONYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Kaplan ve Yönetim Kurulu Üyeleri,Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti.

KONYAALTI Belediye Başkanı Muhitin Böcek,Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği (KONYSİAD) Başkanı İlhami Kaplan’ayeni görevinde başarılar diledi ve ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.Başkan Kaplan, dernek olarak yapmak istedikleri projeleri anlatarak,Başkan Böcek’e verdiği sözü hatırlatıp, “Başkanım seçimlerden önce KONYSİAD’tan arkadaşlarımızın Konyaaltı Kent Konseyi’ne girmesi için size müracaat etmiştik. Sizde tamam demiştiniz ancak daha öyle bir şey olmadı” dedi. Bunun üzerine Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, başkan yardımcısını arayarak konu hakkında gerekenin yapılması için talimatını verdi.

‘SİYASİ OLUŞUM DEĞİLİZ’

Konyaaltı Kent Konseyi’nde neden bulunmak istediklerini anlatan Başkan İlhami Kaplan, “Biz arkadaşlarımızla beraber yola çıktık. KONYSİAD ailesi olarak hiçbir siyasi oluşumun içinde olmamakla beraber Konyaaltımızla ile ilgili, Konyaaltı Beldiyesinin almış olduğu kararlarda olmuş bitmiş projelerde itiraz eden kısım değil de bölgede katkı koyan kısım olmakistiyoruz. KONYSİAD olarak bu bilgi tecrübe ve teknik ekip olarak buna hazırız." diyekonuştu. (HABERMERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres