SON HABERLER :
MEMLEKETİNE UĞURLANDI Gelecek nesillere tertemiz Antalya Altın Kramponlar maça davet ediyor Antalyaspor’da özgüven arttı İlk yarının son sınavı
/ SİYASET
Kumbul'dan birlik mesajı
CHP İl Başkan adaylarından Ahmet Kumbul, seçimde diğer adaylarla kol kola salona gireceğini, seçim bittiğinde de kazanan kim olursa olsun yine kol kola çıkacağını söyledi.

CHP'de 7 Ocak'ta gerçekleştirilecek il başkanlığı kongresi için adaylar çalışmalarını sürdürüyor. Adaylardan Ahmet Kumbul, Bilgehan Otel'de partililerle kahvaltıda bir araya geldi. Delegelerin desteğine ihtiyacı olduğunu belirten Kumbul, 23 yıldır partisi için sokaklarda mücadele verdiğini söyledi. İlçe başkanlığı döneminde Muratpaşa'da oluşturduğu aile kavramını 19 ilçeye yaymak için il başkanı adayı olduğunu belirten Ahmet Kumbul, "Bir arada olursak her seçimi kazanırız. Örgütlendiğimiz her seçimde Büyükşehir Belediyesi'ni kazandık. Genel seçimlerde de partimizi birinci çıkaracağız. Cumhurbaşkanı adayımız için yüzde 60 oranında oy oranını hedefliyoruz. Genel seçimleri kazanmanın yolu yerel seçimlerden geçiyor. Önce yerelde AKP'yi bozguna uğratmamız lazım" diye konuştu.

'KOL KOLA GİRİP ÖYLE ÇIKACAĞIZ'

İl Başkanlığı için kendisinden büyük ağabeylerinin de aday olduğunu dile getiren Ahmet Kumbul, "Ben onlarla 7 Ocak'ta kol kola seçim salona gireceğim ve seçim bittiğinde de yine kol kola çıkacağız. Mücadelemiz karanlık ve faşizmle" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres