SON HABERLER :
Burdurlu Hasan Dikici Cami ibadete açılıyor Kudret narıyla hayatı değişti Kaleiçi'nde kış sıkıntısı erken başladı Vali Yazıcı'dan güven dolu davet Tatil keyfinizde mesafe önemli
/ SİYASET
MHP’li Aksoy Kemerli muhtarlarla buluştu
  MHP Antalya İl başkanı Mustafa Aksoy,  Kemerli muhtarlarla sabah kahvaltısında buluştu

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, Kadın Kolları il Başkanı Yıldız Aslıhan Dinçer, İl Başkan Yardımcıları, Kemer İlçe Başkanı Hüseyin Kara, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri Kemerli muhtarlarla sabah kahvaltısında buluştu.Çalışmalarına aralık vermeksizin devam eden MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy,  “Partimizde artık siyasi çalışmalar eskisi gibi olmayacak.  Bundan sonraki sloganımız gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışmak olacak” şeklinde konuştu.

 

Birkaç gün önce MHP’nin mahalle temsilcileriyle bir araya gelen Aksoy, bu defa Kemerli mahalle muhtarlarıyla kahvaltıda buluştu. Bu buluşmaların devam edeceğini ve tüm muhtarları tek tek dinleyeceğini belirten Aksoy, “Bizi ve çalışmalarımızı yakından takip etmeye devam edin” dedi.

Muhtarların tek tek sorunlarını dinleyen Aksoy, tüm sorunları yöneticileriyle birlikte not aldı. Yaşanan tüm sorunların takipçisi olacağını belirten Aksoy, “Muhtarlarımız gece gündüz her daim bana ulaşabilirler. Sorunlu olan bölgelerle alakalı raporlarımız ve çözümler en kası sürede ulaştırılacak” şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres