SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ SİYASET
MHP’li Temur Korkuteli’de

MHP Antalya Milletvekili adayı Tuncay Temur, 24 Haziran seçim çalışmalarını Korkuteli’de sürdürdü. Temur, MHP İlçe Başkanı Medine Yapılmışev ile birlikte sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.  Temur, “Milliyetçi Hareket Partisi’nde siyaset yapmak bizim onurumuzdur. MHP’den başka yere gidemeyiz. Bizim ne gidecek bir ülkemiz, ne de partimiz var” dedi.

Temur, Korkuteli’nin MHP’nin merkezi olduğunu ifade ederek, “Bizim partimize burada ihanet edenlerin korkusu yayılmıştı. Bunun kırıldığını gördüm bu da beni mutlu etti. Liderimiz herkese kucak açmıştır. Halada pişmanlık duyan arkadaşları aynı safta yanımızda görmek istiyoruz. Bu vatan bizim vatanımız. Gidecek bir yerimiz yok. Meclise güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi’ni taşıyacağız. O zaman her konuda söz hakkımız olacak. Korkuteli halkının desteklerini bekliyoruz” diye konuştu.  ( İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres