SON HABERLER :
Manavgat'ta aynı bölgede yine yangın çıktı! Hurda eşyalardan fare kapanı yapıyor Bebek 'Ömer Özkan' doktorunun kucağında Büyükşehir'den örnek tasarruf modeli Popülasyonu artırmak amacıyla yetiştirildiler
/ SİYASET
MHP Finike'de Şahin güven tazeledi
MHP Finike İlçe Başkanlığı'nın tek listeyle yapılan olağan kongresinde mevcut Başkan Recep Şahin yeniden seçildi  

MHP Finike Olağan İlçe Kongresi, spor salonunda yapıldı. Kongreye, MHP Antalya Milletvekilli Abdurrahman Başkan, Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, MHP İl Başkanı Hilmi Durgun, AK Parti Finike İlçe Başkanı Osman Aladağ, çevre ilçelerin ilçe başkanları, Antalya il ve Finike ilçe teşkilat üyeleri, partililer ve delegeler katıldı. 

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kongrede, divan başkanlığına MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan seçildi. Kongrede; İl Başkanı Hilmi Durgun tarafından okunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kutlama mesajını partililer ayağa kalkarak alkışladı. 

Faaliyet raporu ile gelir gider hesap cetvelinin de oylanarak kabul edildiği kongrede konuşmaların ardından seçime gidildi. 400 delegeden seçime katılan 98'inin oyunu alan Recep Şahin yeniden başkan seçildi. Sorumluluk üstlendikleri görevi layıkıyla yaptıklarına inandığını belirten İlçe Başkanı Şahin, gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgi aktardı. Kongrenin ülkeye ve ülkücü harekete hayırlar getirmesini dileyen Şahin, "Her türlü emperyalizme karşı milli birlik ve beraberliğimizi koruyacak ve bu hususta liderimizin izinde yürüyeceğiz. Bugün Akdeniz'de, Ege'de, Libya'da, Afrin'de, Halep'te, Kerkük'te, Musul'da, batı Trakya'da ve Kıbrıs'ta her türlü emperyalizme karşı mücadele eden bir partinin mensubu olarak liderimizin emrindeyiz" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found