SON HABERLER :
Kaçak saat operasyonu Okul çevreleri sıkı denetimde Chico rekor için sahaya çıkacak ASFİM'de yaz kayıtları başladı Zıp Zıp Park’ta eğlence zamanı
/ SİYASET
Oktay: Siyasetçi tarlada yetişmiyor
SALI Grubu’na konuk olan DSP Antalya Büyükşehir Adayı Reşat Oktay, parti değiştirmesi ile ilgili soruya, “Siyasetçi tarlada yetişmiyor. Bu bir birikim işi. Bu birikimi kullanmanızaimkan tanımıyor ise mücadelenize devam etmeniz gerekiyor” diye yanıtladı

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu’nun (Salı Grubu) bu haftaki toplantısına DSP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mustafa Reşat Oktay,  Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Yıldıray Sapan, Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Buket  Dağlıve Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Nuket Şirin konuk oldu. DSP’li başkan adayları, Muharrem Koç başkanlığındaki (ATİK) toplantıda 31 Mart seçimine yönelik çalışmalarını ve projelerini anlattı.

 

MUHALEFET YOK

Geçmişte  MHP ve CHP çatısı altında  Muratpaşa ve Büyükşehir Meclis üyeliği yapan ve geçtiğimiz ay partisinden istifa edip DSP’den Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Reşat Oktay, Türkiye’de son 16 yıldır iktidar değil, muhalefet sorunu olduğunu belirtenOktay, CHP’nin muhalefet partisi görevini yerine getiremediğini savundu. Ana muhalefet partisinin tek parti dönemi hariç ülkeyi yönetme tecrübesi olmadığını kaydeden Oktay, “Bu yüzden siyasete, Rahmetli Ecevit’in kurduğu ve devleti yönetme imkanı bulmuş bir siyasi partide devam etme kararı aldık” ifadesini kullandı.

 

SAPAN UYSAL’I ELEŞTİRDİ

Muratpaşa Belediye Başkan adayı CHP eski Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan da konuşmasında, gerçekleri söyleyip ‘kral çıplak’ dediği için 2015 yılında CHP’den ihraç edildiğini hatırlatarak, “Şu andaki yeni CHP yöneticileri içinde bir tek Atatürkçü var. O da sayın Deniz Baykal. Başka da yok. Tekrar aday gösterilen CHP’li Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal son derece iletişime kapalı, nobran bir kişilik. Uysal, göreve geldiğinden bu yana CHP’nin Muratpaşa’daki oylarını düşürdü. Düşürmeye de devam ediyor. Bu nedenle 31 Mart’ta seçimi ben kazanacağım” diye konuştu (HABER MERKEZİ)

 

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres