SON HABERLER :
‘Altın Kramponlar’ın bileği bükülmüyor Futbol aşığı Rus güzel Gazeteciler bowlingde stres attı Kumluca'da motokros heyecanı yaşanacak Deplasman lideri ANTALYASPOR
/ SİYASET
Serik’te Çıtak aday
SERİK Belediyesi'nin CHP'li Meclis Üyesi Faik Çıtak, önümüzdeki ay yapılacak CHP ilçe kongresinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

CHP Serik ilçe kongresinde başkanlığa aday olan Faik Çıtak, bir pastanede basın toplantısı düzenledi. Toplantıya İl Başkan Yardımcısı Mustafa Kozak, CHP İlçe Başkanı Osman Demiroğlu, İlçe Kadın kolları Başkanı Nermin Can, Önder Top ve partililer katıldı. Serik Belediye Meclis Üyesi de olan Faik Çıtak, "Partimizin tabanından gelen yoğun talep üzerine ilçe başkanlığı adaylığına 'tamam' dedik. Şu anda İlçe Başkanımız Osman Demiroğlu ile yine aday olan Önder Top, benim ismim üzerinde anlaşarak adaylıktan çekildiklerini açıkladı. Elimizi taşın altına koymak adına bugün karşınıza Serik ilçe başkan adayı olarak çıkıyorum" dedi.

Bu dönem seçilecek olan yönetimin çok özel bir döneme denk geldiğini aktaran Faik Çıtak, "2019'da 3 büyük seçim var. Yerel, genel ve cumhurbaşkanlığı seçimleri yapılacak. Bu nedenle çok özveriyle çalışacak bir yönetim olacak. Serik'te cumhuriyet tarihinde bir yerel seçim kazanmak gibi bir şansımız var. Bunu çok iyi değerlendirmemiz lazım. Özverileri için Osman Demiroğlu ve Önder Top'a teşekkür ediyorum. Hedef 2019. Kazanan CHP olacak" diye konuştu.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres