SON HABERLER :
Muhtarlıkta 28 yılın öyküsü Buse 26 gündür bulunamıyor 'Aspendos Yılı'na turizmci desteği Tütüncü projelerini 25 Şubat’ta tanıtacak Sinan Çarşısı’nda çalışmalar bitiyor
/ SİYASET
Serik'te kutlama sabaha dek sürdü

SERİK’TE Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sonuçları davul zurna ve havai fişeklerle kutlandı.Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi sonuçlarının açıklanmasının ardından Ak Partililer önceki gece Serik'teki İşler Caddesi'nde toplandı. Yaklaşık 5 bin partili, mehter takımı ve davul zurna eşliğinde kutlama yaptı.

Kutlamalara Ak Parti'den Antalya milletvekili seçilen Kemal Çelik, Serik Belediye Başkanı Ramazan Çalık ve Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Kozan, MHP İlçe Başkanı Ahmet Ali Coşkun ile Ak Parti ve MHP milletvekili adayları da katıldı.

Kutlamalar sırasında havai fişek gösterileri yapılırken, kurulan dev ekranda da seçim konuşmaları ve canlı yayınlara yer verildi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres