SON HABERLER :
Turizmcilerden Sözen’e ziyaret SunExpress'in ilk uçuşu Antalya’dan Böcek, Yücel'i ağırladı Başkan Uysal’dan İstanbul’a destek Sahillerde bayram tatilinin galibi Ege
/ SİYASET
SYDV müdürü MHP'den aday adayı oldu
KAŞ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Ayhan Yıldırım, görevinden istifa ederek MHP'den Kaş Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

Görevinden istifa eden Kaş SYDV Müdürü Ayhan Yıldırım, Kaş Belediyesi'nde düzenlediği toplantıda Kaş Belediyesi'ne başkan aday adayı olduğunu açıkladı. Yıldırım'ın açıklamasına MHP Kaş İlçe Başkanı Cemil Kolak, MHP Demre İlçe Başkanı Mustafa Demirel, Kaş Belediye Meclis Üyesi MHP'li Muzaffer Gökçül, ilçe yöneticileri, partililer, mahalle muhtarları ve Yıldırım'ın dostları katıldı. Yıldırım, Kaş'ta yerel seçimlere katılmak için istifa eden ilk kamu görevlisi oldu.

Ayhan Yıldırım, şöyle dedi:

"Öğretmen olarak, vakıf müdürü olarak 17 yıldır Kaş'a hizmet etmekteyim. Vakıf müdürü ve öğretmen olarak birçok projeye imza attım. Bugüne kadar edindiğim bilgi, beceri, birikimimi ve tecrübemi Kaş Belediye Başkanı olarak 60 bin Kaşlıya hizmet olarak sunmak istiyorum. Belediye başkanı adayı olup, seçildiğim takdirde 60 bin Kaşlının derdiyle dertlenip, hüznüyle hüzünlenip, sevinçlerine ortak olmak istiyorum. Tüm vatandaşlarıma karşı hoşgörülü, eşit mesafede, kucaklayıcı, birleştirici ve bütünleştirici olma sözünü burada veriyorum. Ayırım yapmadan hak, hukuk, adalet içinde hizmet etmek görevim olacak. Bu ilkeler çerçevesinde bundan sonraki görevimi Kaş'ın MHP'li başkanı olarak sürdürmek istiyorum. Büyük bir sesle 'Kaş aşkı başka' diyoruz. 'Bizimle yürü Kaş' diyoruz. 'Haydi Kaş, Kaş'ta MHP' diyoruz."

Yıldırım'ın konuşmasının ardından MHP Kaş İlçe Başkanı Cemil Kolak, MHP rozeti taktı.

41 yaşındaki Ayhan Yıldırım, Kaş doğumlu. Atatürk Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü mezunu. 1991- 1996 yılları arasında Fethiyespor'da profesyonel olarak futbol oynadı. Kaş'a bağlı Çavdır Mahallesi'nde iki yıl sınıf öğretmenliğinin ardından 2014 yılından bu yana Kaş SYDV müdürlüğü yürütüyordu. Ayhan Yıldırım evli ve iki çocuk babası. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres