SON HABERLER :
Antalya'da pazar yerlerinde sosyal mesafeli cuma namazı hazırlığı  Konyaaltı Sahili'nde 'yeni düzen' Hareketsizliğiniz obezite nedeni Melanom riskini göz ardı etmeyin Koronavirüste son 24 saat
/ SİYASET
Torosların çocukları yeniden bir arada; Davutoğlu, Çavuşoğlu yine birlikte!
AK Parti 5. Olağan Kongresi'nde Ahmet Davutoğlu tekrar genel başkan seçildi. Mevlüt çavuşoğlu, MKYK'ya girdi.

AK Parti 5. Olağan Kongresi'nde Ahmet Davutoğlu tekrar genel başkan seçildi. Mevlüt çavuşoğlu, MKYK'ya girdi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara Arena Spor Salonu'nda gerçekleştirilen AK Parti 5. Olağan Kongresi'nde bin 353 oyla yeniden AK Parti Genel Başkanı seçildi. Davutoğlu, geçerli bin 353 oyun tamamını aldı. Dışişleri eski bakanı ve Ak Parti Antalya milletvekili aday adayı Mevlüt Çavuşoğlu’da MKYK ‘ya girdi. Toroslarda yetişen iki siyasetçinin yolları bir kez daha birleşti.


Dışişleri eski bakanı Ahmet Davutoğlunun başbakan olarak görevlendirilmesini ardından oluşturulan yeni kabinede Mevlüt Çavuşoğlu Dışişleri bakanı olmuş ve Torosların iki çocuğu birlikte görev yapmışlardı. Türkiye’nin kaderine yön veren bu ikilinin yolları dün yapılan Ak Parti Olağan kongresinde bir kez daha birleşti. Ahmet Davutoğlu yeniden Genel Başkan seçilirken, Mevlüt Çavuşoğlu’da 50 kişilik MKYK’na girdi.

Listede kimler var

Abdülhamit Gül -Ali Aydınlıoğlu - Alev Dedegil- Asuman Erdoğan- Ayhan Sefer Üstün- Ayşenur Bahçekapılı- Aziz Babuşçu- Bekir Bozdağ- Berat Albayrak- Binali Yıldırım -Bülent Gedikli- Burhan Kuzu- Cemil Çiçek- Çiğdem Karaaslan- Edibe Sözen- Efkan Ala - Faruk Çelik- Fatih Şahin- Fatma Betül Sayan Kaya-Galip Ensarioğlu-Hamza Dağ-Hayati Yazıcı-Mehmet Mehdi Eker-Mehmet Ali Şahin-Mehmet Babaoğlu-Mehmet Doğan Kubat -Mehmet Erdem-Mehmet Müezzinoğlu-Mehmet Muş-Mehmet Özhaseki-Metin Doğan-Mevlüt Çavuşoğlu-Mustafa Ataş-Mustafa Şentop-Naci Ağbal-Nihat Zeybekçi-Nurettin Canikli-Nükhet Hotar-Numan Kurtulmuş-Ömer Çelik-Öznur Çalık-Ravza Kavakçı Kan-Recep Akdağ-Selçuk Özdağ-Selçuk Öztürk-Süleyman Soylu-Vedat Demiröz-Yalçın Akdoğan-Yaşar Karayel -Zeki Aygün

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres