SON HABERLER :
Antalya'da kaçakçılık operasyonu Oğlu için feryat etti Kurban kesimi randevu sistemiyle olacak Cezaevinden virüs izniyle çıkan genç ölü bulundu Konyaaltı'da THM Korosu esintisi
/ SİYASET
Tuncer resmen Genel Sekreter
Cumhurbaşkanı’nın ‘olur’ talimatıyla memuriyet ataması gerçekleşen Cansel Çevikol Tuncer, 6 ay sBüyükşehir Genel Sekreterliği koltuğuna oturdu

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi'nde genel sekreterlik koltuğuna uzun süredir aday gösterilen Cansel Çevikol Tuncer resmen oturdu. Büyükşehir Belediyesi resmi internet sayfasında Çevikol, genel sekreter vekili olarak kayda geçti. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediye Başkanlığı döneminde başkan yardımcısı görevine getirdiği Çevikol'u, Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde de yanından ayırmadı. İkili birlikte seçim kampanyasını yürüttü. Önceki dönem CHP'nin Büyükşehir Belediye Meclisi'nde grup sözcülüğü yapan Çevikol, Böcek'in Büyükşehir'e seçilmesinin hemen ardından belediye binasına gelerek çalışmalarına başlayan ilk isim olmuştu. Bu süre içinde genel sekreterlik makamında çalışmalarını sürdüren Çevikol, başkan başdanışmanı olarak görev yaptı. Muhittin Böcek'in bütün ilçe ziyaretlerinde 'müstakbel genel sekreterimiz' diye takdim ettiği Çevikol, yaklaşık 6 ay sonra koltuğa resmen oturdu.

 

BÖCEK, CUMHURBAŞKANI İLE GÖRÜŞTÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 30 büyükşehir belediye başkanını davet ettiği Ankara'daki buluşmada Böcek, Cumhurbaşkanı ile yaklaşık 10 dakika özel görüşmüştü. Antalya'nın sorunlarını içeren bir dosyayı Erdoğan'a ileten Böcek, uzun süredir özel kalem statüsünden ataması için bakanlığa yazışmaları yaptığı Çevikol'un işlemlerinin hızlandırılması için destek istemişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'olur' talimatıyla Çevikol'un memuriyet ataması gerçekleşti. Özel kalem görevine getirildikten sonra genel sekreterlik koltuğuna oturdu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres