SON HABERLER :
Kayıp olarak aranan Sıla, evine döndü Dereköy kuru fasülyesine coğrafi işaret Cinayetten kaçamadı: Ağırlaştırılmış müebbet Saklıkent’te 'koruma' zırhı 'Prefabrik tuvalete' eleştiri
/ SİYASET
Tuncer: Süreç belli
Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek'in başdanışman atadığı Cansel Çevikol Tuncer, genel sekreterlik için çözümsüzlük olmadığını, sürecin belli olduğunu söyledi.

ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in başdanışman olarak atadığı Cansel Çevikol Tuncer, belediyenin yeni yönetiminin oluşturulması için yoğun çaba içinde olduklarını söyledi. Genel Sekreterlik için de adı geçen Tuncer, bu konuda çözümsüzlük olmadığını, bir onay süreci beklendiğini söyledi. Tuncer, "Süreç beklenecek, sürecin sonunda genel sekreterlik onayı geldikten sonra atamam yapılabilecek. Bir çözümsüzlük yok. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın onayı gerekiyor. Genel Sekreterlik için gereken memurluk şartı için de süreç belli. 24 yıllık avukatlık sürecim var. Bunun önemli bir bölümü kamu hizmetinden sayılacak. Başkanımız beni memuriyete geçirdikten sonra, genel sekreterlik için atanmamda sakınca görünmüyor" dedi. 

Cansel Çevikol Tuncer, geçen dönem Muhittin Böcek'in Konyaaltı Belediyesi'nde başkan yardımcılığını yaptı. CHP'den Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeliği de yapan Tuncer, partisinin grup sözcülüğünü yaptı. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres