SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ SİYASET
Uslu ve Çetin Korkuteli’de
Ak Parti Milletvekili adayları Atay Uslu ve Canbey Çetin, seçim çalışmaları kapsamında Korkuteli’de vatandaşlarla buluştu.

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Atay Uslu ve Milletvekili Adayı Canbey Çetin, Seçim çalışmalarını Korkuteli’de sürdürdü.

İlk olarak Korkuteli Belediyesi’ni ziyaret eden Uslu ve Çetin, yeni seçilen Belediye Başkanı Hasan Ali İrban'a hayırlı olsun dileklerini iletti. Atay Uslu, ziyarette Korkuteli ilçesinin de Ak belediyecilik anlayışı ile tanıştığını ifade ederek, "Artık Korkuteli ilçemizin kaybettiği vakti bir an önce geri kazanması için gereken gayreti göstereceğiz" dedi. 

Ardından Korkuteli'nin lokomotifi mantar ve kompost üreticilerini gezerek çalışanlara kolay gelsin dileklerini ileten Uslu ve Çetin, Korkuteli mantarının bir Türkiye makası haline geldiğini ve mantar yetiştiriciliğine her türlü desteği verdiklerini ifade etti.

Korkuteli’de Milletvekili adayları, Gümüşlü, Akyar ve Dereköy mahallerinde vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet etti. Sohbetlerde Ak Parti’nin 16 yıldır milletin sesi olduğunu  ifade Uslu, konuşmasına şöyle devam etti: " Onların hayalleri bile bizim yaptıklarımıza yetişemez. Ekonomiyi üç kat büyüttük, Cumhuriyet tarihi boyunca 6 bin km bölünmüş yol yapılmıştı. 18 bin km daha bölünmüş yol yaptık. Antalya'ya 16 yılda 29 milyar lira yatırım yaptık. Antalya hizmetin, yatırımın en güzeline layıktır.”

‘MUHALEFETTE İCRAAT YOK’

Uslu, AK Parti’nin 16 yıldır yaptığı hizmetlerin herkes tarafından bilindiğini ifade ederek “Yaptığımız okulları, yolları, hastaneleri, sosyal politika uygulamalarını herkes biliyor. Muhalefetin en büyük projesi  yıkacağız, şehir hastanelerini durduracağız, Kanal İstanbul Projesi’ni durduracağız, yerli otomobil yapmayacağız. Muhalefette icraat yok, alternatif yok, yalnızca Ak Parti düşmanlığı, Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı var. Ama unuttukları bir gerçek var: Milletimiz yıkana değil, yapana oy verir, Milletimiz vicdanının gür sesi olan Recep Tayyip Erdoğan'a destek verdi, veriyor ve yaparsa yine Ak Parti yapar" dedi. (HABER MERKEZİ)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres