SON HABERLER :
Alanyaspor-Denizlispor: 3-2 CHP Antalya İl Başkanı Bayar görevden alındı Antalya'da otelde korona virüs tedbirleri unutuldu      Ekipler kaçak avcılara göz açtırmıyor  Başkan Böcek aylar sonra ilk kez mecliste
/ SİYASET
Vatan Partisi'nden imza kampanyası
Vatan Partisi Kepez İlçe Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre HDP'nin kapatılması için imza kampanyası başlatıldı

VATAN Partisi Kepez İlçe Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre Halkların Demokratik Partisi (HDP)'nin kapatılması için imza kampanyası başlatıldı.

Kepez İlçe Başkanı Kazım Yıldırım, yaptığı açıklamada, "Bu bir kutlama açıklamasıdır. Zaferin sesi her geçen gün daha da yakından gelmektedir.  Türkiye bir yol ayrımındadır. Türk milleti olarak Amerikan emperyalizmine karşı verdiğimiz bağımsızlık savaşımızda üreten ve birleşen bir Türkiye olma hedefimize her geçen gün daha da yaklaşıyoruz. Mehmetçiğimizin-polisimizin alınteriyle, milletimizin fedakarlıklarıyla çok yol katettik. Durmuyoruz. Ulu önder Atatürk'ün de dediği gibi 'durursak düşeriz!' Atlantik cephesine karşı ikinci istiklal savaşı verdiğimiz bu koşullarda asla çekinmedik. Herkesin oy hesapları peşine düştüğü koşullarda teröre özgürlük olmaz, mecliste terörist olmaz! Şiarıyla hareket ettik. HDP'nin kapatılması için Yargıtaya dilekçe verdik" dedi. 

Başsavcı Bekir Şahin'in HDP'nin kapatılması için başlattığı süreçten memnun olduklarını beyan eden Başkan Yıldırım, "Geçtiğimiz ay, cumhuriyet savcılarına ve Kepez'deki tüm siyasi parti yöneticilerine HDP'nin Kapatılması sürecinin başlaması için çağrıda bulunmuştuk. Bu çağrının karşılık bulması bizleri oldukça mutlu etmiştir.
HDP Kapatılsın imza kampanyamıza tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum" açıklamasında bulundu. HABER MERKEZİ


 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found