SON HABERLER :
Piyangocu tezgahlarına standart geldi Festivalde Flamenko rüzgarı Kuvvetli yağış uyarısı Çalkaya planları adım adım ilerliyor Topaloğlu Ak Parti'den aday adayı
/ SİYASET
Yusuf Mecek İyi Partili oldu

KAPANAN Belek Belediyesi'nin eski başkanı Yusuf Mecek, İyi Parti'ye geçti. Serik Belediyesi için aday adayı olacağı konuşulan Mecek'e rozetini İyi Parti İlçe Başkanı Kadir Bodur taktı.

Bodur, "Sayın Yusuf Mecek üyelik başvurusunda bulundu. Üyeliğini yaptığımız Mecek'e parti rozetini de taktık. Önümüzdeki günlerde partimizden Serik Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunu da yapacak" dedi.

Mecek, 1'i ANAP, 2'si Ak Parti'den olmak üzere 3 dönem Belek Belediye Başkanlığı görevini yürüttükten sonra belediyenin kapanmasının ardından geçen dönem Ak Parti'den Serik Belediye Başkanlığı'na aday adayı oldu ancak aday gösterilmedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres