SON HABERLER :
Vali’den bankalara sert tepki Deniz kaplumbağası tedavi edildi TCG Poyraz hücumbotu Kaş’ta ziyarete açılıyor Rumen heyetten Başkan Gül'e ziyaret Otizmli çocukları gülümseten buluşma
/ SPOR
​KAFES KRİZİ
Galatasaray taraftarı kendilerine ayrılan kafesli bölmeye büyük tepki gösterdi. Ultraslan, yayınladığı bildiride sarı kırmızılı taraftarları Başkan Öztürk’ün sahiplerinden olduğu OPET’i boykot etmeye çağırdı.


Ligin 4. haftasında kendi sahasında Antalyaspor, Galatasaray’ı ağırladı. Çekişmeli geçen mücadele Gomis ve Eto’o’nun karşılıklı golleriyle 1-1 sona ererken spor kamuoyunda maçtan ve oynanan oyundan çok Galatasaray tribünlerinin bulunduğu alan tartışıldı. Maçın ardından sarı kırmızılı taraftarlar sosyal medya hesaplarından Antalyaspor yönetimine ateş püskürürken, Ultraslan yaptığı açıklamayla Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün sahiplerinden olduğu OPET’i boykot etmeye davet etti.


‘KAFESLERİ KINIYORUZ’


Ultraslan’ın Antalyaspor maçı sonrası resmi Twitter hesabından yaptığı, ‘Antalya Zulüm Stadı’ başlıklı metinde, “Spor Kamuoyuna ve Galatasaraylılara; Bu yazıyı bugün Antalya’da Galatasaray taraftarına çektirilen zulmün unutulmaması ve unutturulmaması adına yazma gereği duyuyoruz. Ülkemizde modern statlar bir biri ardına inşa edilirken Antalya’da da inşa edilmiştir, yalnız Antalyaspor yönetiminin bu sezona özel ÇAĞ DIŞI olarak tasarlattığı rakip tribün diye lanse edilen KAFESLERİ kınıyoruz. Nefes almakta bile zorlanılan bir alanı yani kafesleri rakip tribün diye sunmak İNSANLIK DIŞI bir zihniyetin ürünüdür. Maç öncesi girişte taraftara gösterilen ÇAĞ DIŞI muameleyle adeta zulüm eden Antalyaspor bu muameleyi unutmamalıdır. Büyük Galatasaray Taraftarı tüm bunların bedelini bu olayların baş aktörü olan Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün sahiplerinden olduğu OPET’İ boykot ederek ödetecektir" ifadelerine yer verildi.

Abdullah ÖZKAN

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres