SON HABERLER :
Diş Hekimliği Fakültesi, mezunlarını verdi Çevreci Komşu Kart, sağlık hizmetinde de kullanılacak Kumluca Devlet Hastanesi, 2023 yılında hizmete açılacak Otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı Finikeliler, Cumhuriyet Meydanı’na kavuşuyor
/ SPOR
​Kepez parkeye çıkıyor
Voleybol 2.Liginde mücadele edecek olan Kepez Belediyespor, takımı alt yapıdan yetiştirdiği yeteneklere emanet ederken, yeni sezonda genç yeteneklerle başarı yakalamayı hedefliyor


Kepez Belediyespor voleybolda 13 kişilik A takım kadrosunun 11’i alt yapılardan kendi yetiştirdiği oyunculardan kurdu . Yeni sezonda takımın büyük çoğunluğunu alt yapı oyuncularından kuran Kepez Belediyespor, genç Antrenör Koray Turgut, Voleybol Menejeri Coşkun Güvenç, Şube Sorumsu Hakan Çatal ve Başkan Ahmet Ünlüoğlu önderliğinde başarıyı kovalayacak.
Kepez BelediyesporVoleybol Menejeri Coşkun Güvenç, “Alt yapılarımızda yetenekli ve değerli oyuncularımız var. Amacımız dışarıdan transfer yapmak yerine bu yeteneklerimize sahip çıkıp onlara şanş vererek Türk sporuna kazandırmak istiyoruz” dedi.

ALTAY İLE ÖZEL MAÇ

Sezonu 1 ay önce kendi tesislerinde açan Kepez Belediyespor, günde çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürüyor. Modern ve donanımlı tesislere sahip olan Kepez Belediyespor yurt dışından Antalya’ya gelen takımların hazırlıklarına da ev sahipliği yapıyor. Son olarak Kazakistan Süper Liginde mücadele eden voleybolun önemli temsilcilerinden Altay, Kepez Belediyesi’ne ait Turgut Özal Spor Salonun da antrenmanlarını gerçekleştirdi. Kazak Temsilcisi ile Kepez Belediyespor Turgut Özal Spor Salonunda hazırlık karşılaşması yaptı.
Önümüzde ki günlerde Eskişehir’e kampa gidecek olan Kepez’in Sultanları, sonrasında Ekim’deki ilk resmi karşılaşmasına hazırlanacak. (haber merkezi)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found