SON HABERLER :
Antalya, yine kıpkırmızı oldu Genç memur evinde ölü bulundu Rektör Özkan'a ikinci doz aşı yapıldı Kuyuda mahsur kalan kediyi çoban kurtardı Hatalı maske takanlardan 'yemek' bahanesi
/ SPOR
‘Dingin deniz’ Antalyaspor mu?
Antalyaspor ile imza aşamasına gelinmesine karşın son dakikada kararından vazgeçip Trabzonspor ile anlaşmaya varan Abdullah Avcı, Trabzonspor’u seçme nedenini böyle açıkladı: “Dingin denize değil Karadeniz’in dalgalı denizine çıktım”

ANTALYASPOR ile imza aşamasına gelmişken, kararından vazgeçen ve Trabzonspor ile anlaşmaya varan Abdullah Avcı, neden Karadeniz ekibini seçtiği basın toplantısında açıkladı. Avcı bir çok takımdan teklif aldığını belirterek “Ama ben dingin denizden, Karadeniz’in dalgalı denizini seçtim” dedi Antalyaspor yönetimi Tamer Tuna’dan boşalan teknik direktörlük koltuğu için ilk olarak Abdullah Avcı’nın kapısını çaldı. Abdullah Avcı ile görüşen ve imza aşamasına gelen kırmızı beyazlı yönetimde imza ve resmi açıklamanın yapılması beklenirken, Abdullah Avcı kararından vazgeçti ve Karadeniz ekibi Trabzonspor’a imza attı.

DALGALI DENİZİ SEÇTİM

Dün Trabzon’da düzenlenen imza töreninde konuşan Abdullah Avcı, Karadeniz ekibini seçme nedenini ise şu ifadelerle anlattı; “Bugün Trabzonpor’un başarısı için varım. Dingin denize değil Karadeniz’in dalgalı denizine çıktım. Buranın başarısı için varım. Birçok takımdan teklif aldım. Ama Trabzonspor’dan teklif alınca sabaha kadar uyku uyuyamazsın. Dingin denizden Karadeniz’in dalgalı denizini seçtim” diyerek sözlerini tamamladı. Esra YAĞCI

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
papara-