SON HABERLER :
Muhtarlıkta 28 yılın öyküsü Buse 26 gündür bulunamıyor 'Aspendos Yılı'na turizmci desteği Tütüncü projelerini 25 Şubat’ta tanıtacak Sinan Çarşısı’nda çalışmalar bitiyor
/ SPOR
Antalyaspor’a yeni taktikler
Yeni sezona Erzurum kampında hazırlanan kırmızı beyazlılar antrenmanlarda taktik ağırlıklı çalışıyor.

ANTALYASPOR, Erzurum Palandöken’de yeni sezona hazırlanıyor. Günde iki antrenmanla ilk etap kampı tamamlamayı hedefleyen kırmızı beyazlılarda yeni sistem ve taktik ağırlıklı çalışmalar yapılıyor.

Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde yapılan antrenman, düz koşu ile başladı. Daha sonra pas-şut çalışmaları gerçekleştirdi. Kaleciler ayrı olarak çalıştı. Teknik Direktör Bülent Korkmaz, antrenmanın son bölümünde takımı 3 gruba ayırıp yarım sahada taktiksel maçlar oynattı.

Teknik Direktör Bülent Korkmaz, oyuncuların kamp performansından memnun olduğunu belirterek, “Hazırlıkların ilk etabında hem kondisyon hem de taktik antrenmanları yapıyoruz. İkinci kampta bunları geliştirerek kendi sistemimizi oturtacağız. Oyuncularımın kondisyonu ve performansından mutluyum. Yeni sezonda ligde hedeflediğimiz yerlerde olmayı başaracağız” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)

 

 

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres