SON HABERLER :
Gazipaşa Kültür Merkezi’nin yolları asfaltlandı Kepez Belediyesi, yetenekli gençleri arıyor Konut satışında Rusya ve Ukrayna vatandaşları ilk sırada Başkan Böcek talepleri karşılıksız bırakmıyor Zararlı böceklerle mücadele için hindi desteği
/ SPOR
55 paraşütçü Alanya'da yarışıyor
Türkiye Hava Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Yarışması'nın 3'üncü Etap Yarışları Antalya'nın Alanya ilçesinde başladı

TÜRKİYE Hava Sporları Federasyonu'nun düzenlediği ve Alanya Belediyesi'nin ev sahipliğiyle gerçekleşen Yamaç Paraşütü Hedef Yarışması 3'üncü Etap Yarışları 58 sporcunun katılımıyla başladı. İlk etabın Şubat ayında Adana'da başladığı ve ikinci etabın ise Nisan ayında Bursa'da gerçekleştiği yarışın 3'üncü ayağında sporcular paraşütlerini Alanya'da açtı.


Yaklaşık 380 metre yüksekliğindeki Hıdırellez uçuş alanından başlayan, Kleopatra Plajı iniş alanında son bulan müsabakaların ilk gününde onlarca paraşütçü gökyüzünde süzülerek plajda kurulan hedef alanına isabetli iniş yapmaya çalıştı.


Yarışlar yarın devam edecek ve saat 13.30'da da Kleopatra Plajı iniş alanında ödül töreni gerçekleştirilecek.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found