SON HABERLER :
Fritözde unutulan yağ, restoranda yangın çıkardı Antalya-Ankara hattında film gibi esrar operasyonu Festival coşkusu 'Romeo ve Juliet' büyüledi Kaleiçi’nde yoga
/ SPOR
AKREP Gençler’e Bileniyor
Antalyaspor, Cumartesi günü oynayacağı Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Kırmızı beyazlılarda futbolcular hırslı tavırları ile dikkat çekti.

HAFTAYI Trabzonspor mağlubiyetiyle kapatan Antalyaspor, Cumartesi günü sahasında ağırlayacağı Gençlerbirliği’nin hazırlıklarına dün yaptığı çalışmayla devam etti. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde Teknik Direktör Leonardo gözetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular hırslı tavırları ile dikkat çekerken, çalışmada futbolcular ısınma hareketlerinin ardından dar alanda taktik çalıştı. Antrenman, şut çalışması ile sona erdi.

MAÇ BİLETLERİ SATIŞTA

Antalyaspor’un Süper Lig’in 15’inci haftasında sahasında ağırlayacağı biletler satışa sunuldu. Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre bilet fiyatları şu şekilde: Süper Lig'in 15. haftasındaki Gençlerbirliği maçı bilet fiyatlarımız: Vip: 100 TL, Batı Tribün: 40 TL, Doğu Tribün: 20 TL, Kale Arkaları: 10 TL, Misafir: 13 TL

(Abdullah ÖZKAN)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres