SON HABERLER :
Böcek Hal esnafına projelerini anlattı Çalkaya’da tapu bayramı Leğenle kayıp güreşerek Akdağ’a destek istediler Tütüncü: ‘Türkiye’mizin fotoğrafı Kitap Fuarı'nda Turizm Fakültesi ile İŞKUR protokol yaptı
/ SPOR
Alanyaspor Cimbom’a bileniyor

HAFTA sonu Galatasaray'ı sahasında ağırlayacak olan Aytemiz Alanyaspor, hazırlıklarını sürdürüyor.  Alanyaspor Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri’nde Teknik Direktör Mesut Bakkal gözetiminde yapılan idmana turuncu-yeşilliler, koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Futbolcular daha sonra küçük sahada ayak tenisi oyunuyla devam ederek antrenmanı tamamladı. Çalışmaya hafif adale ağrıları bulunan Welinton ve Sackey fizyoterapist Ali Şanlı gözetiminde yürüyüş yaparken hafif sakatlıkları bulunan M'Billa, Fernandes ve Tzavellas idmana katılmadı. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres