SON HABERLER :
Oktay; CHP bir bataklık Antalya Körfezi'nde denizanası yoğunluğu Bir Türkü Bir Hikâye Bir Oyun Orman personeli eğitimden geçti Minik dostlara sağlık hizmeti
/ SPOR
Antalya bu maçı bekliyor
Antalya, Pazar günü oynanacak Konyaspor karşılaşmasını bekliyor. Biletlerin tamamına yakını tükenirken Grup 1966 ve 07 Gençlik, hazırladıkları koreografilerle maç öncesinde görsel şov yapacak.

SON haftalarda aldığı galibiyetlerle düşme hattından uzaklaşan Antalyaspor, Pazar günü sahasında ağırlayacağı Konyaspor maçını kazanarak yoluna devam etmek istiyor. Bu kritik karşılaşma öncesinde kentte heyecanlı bekleyiş sürerken sosyal medya üzerinden başlatılan akım sonrasında maçın kapalı gişe oynanması bekleniyor. 07 Gençlik ve Grup 1966, bu karşılaşmaya özel hazırladıkları koreografilerle tribünlerdeki ve ekran başındaki sporseverlere görsel şov da sunacak.

TARAFTARDAN YOĞUN İLGİ

Kazanması halinde düşme hattıyla bağını tamamen koparacak olan Antalyaspor’da taraftarlar maça yoğun ilgi gösteriyor. Geçen hafta Cumartesi günü satışa sunulan biletlerin büyük çoğunluğu biterken kombine sahiplerinin de maça yoğun ilgi göstermesi ve tribünlerin tamamen dolması bekleniyor.   

GÖRSEL ŞOV OLACAK

Konyaspor karşılaşmasında Grup 1966 ve 07 Gençlik görsel bir şov hazırlıyor. Grup 1966’dan Bahri Yeşilyurt, Konyaspor maçında her iki kale arkasında da 30’a 25 metre boyutlarında koreografi hazırlandığını ve maç öncesinde tribünlerde görsel şov yaşanacağını söyledi. Bu şov için uzun süredir çalıştıklarını anlatan Yeşilyurt, ‘’Zor ve bir o kadar da önemli bir karşılaşma. Mutlak kazanmamız gerekiyor. Tesislere yapmış olduğumuz ziyarette görüştüğümüz futbolcular da bu maçın öneminden bahsediyor. Konyaspor’un bizden daha fazla puana ihtiyacı var. Sakin kalıp 90 dakika sonunda gülen taraf olmak istiyoruz’’ dedi.  

 ‘BASKI ALTINA ALMALIYIZ’

Konyaspor maçının sezonun en önemli karşılaşması olduğunu belirten 07 Gençlik Grubu’ndan Gürhan Güneyli ise şöyle konuştu: ‘’Maçın öneminin farkındayız. Tıpkı Grup 1966 gibi bizde o güne özel koreografi hazırladık. Kritik bir karşılaşma. Ligdeki kaderimizin bu maçta büyük ölçüde belirlenecek. Kazanıp yolumuza devam edeceğimizi de düşünüyorum. Biletler bitmek üzere. O gün güzel bir ortam yaratmalı ve rakibimizi baskı altına almalıyız. Tüm Antalya’yı şehrin takımına destek olmaya davet ediyorum.’’

(Abdullah ÖZKAN)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres