SON HABERLER :
Koronavirüste bugün: 18 kişi hayatını kaybetti, 1024 yeni tanı kondu Konyaaltı'nda kapılar sanata yeniden açıldı Antalyaspor'dan yeni rekor Suriyeli gencin feci ölümüne ailesinin isyanı Yollarda da güvenli turizm sertifikası
/ SPOR
Antalyaspor’da kavga büyüyor
Antalyaspor’da yeni ve eski başkanların sosyal medya üzerinden tartışmaları sürüyor. Eski Başkan Gültekin Gencer, Başkan Ali Şafak Öztürk’ü isim vermeden dün ağır eleştirilerle suçladı

ANTALYASPOR’DA başkanlar arasındaki polemik dozunu arttırarak devam ediyor. Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün açıklamalarının dumanı soğumadan yurt dışından dönen eski Başkan Gültekin Gencer, sosyal paylaşım sitesinde ağır açıklamalarda bulundu.

Ali Şafak Öztürk’ün ‘soytarılar’ ithamına ‘o soytarı dediklerin’ şeklinde yanıt veren Gültekin Gencer, açıklamasında “O soytarılar, Antalyaspor’un 50 yıllık geçmişinin 35 yılında varlar.O soytarılar, senin batırdığın kulübün her tuğlasında çimentosunda emeği olan insanlar. O soytarılar,senin helikopterle üzerinde hava attığın kulübün her deplasmanında ilk şampiyonluğundan bu yana var olan insanlar, otobüslerde uyuyan insanlar. O soytarılar, kulübü düşürdüğün halden kurtarmak için seferber olanlar” ifadelerine yer verdi.

‘Çocuk’ olarak hitap ettiği Öztürk’e “Babana kalsa bugün A.Ş’den de atar seni” diye seslenen Gencer, “Taşı toprağı altın dediğimiz şehrimizin taşına toprağına göz diktin. Şimdi şehrimize katkı olarak geri dönecek hafriyat işi de senin pisliklerin ve etrafındaki hesap insanlarının rantı için pazarlanacak” dedi.

Paylaşımında ‘Seni son kez uyarıyorum” diye devam eden Gültekin Gencer, sözlerini şöyle noktaladı: “Bir daha benim şirketlerimle ilgili konuşursan, hem kendimle ilgili,hem de senin geçmişinle ilgili bilinmeyenlerle ilgili beni kimse susturamaz. Unutma Çocuk, Bu şehir bir bekler, iki bekler, kulübün şehirden koparılmasına ve aile şirketi olmasına ses çıkarmasalar da, öyle zaman gelir ki bu şehrin tükürüğünde boğulursun çocuk.” (Haber Merkezi)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres