SON HABERLER :
Antalya’da petshoplara denetim Boşanmak istediği eşinden eşyalarını almaya gittiğinde hayatının şokunu yaşadı AÜ Hastanesi'nde 10 saatte 5 organ nakli Stres vertigoyu tetikliyor Çavuşoğlu’nun Kaş ziyareti başladı
/ SPOR
Antalyaspor’da yüzler gülüyor
Antalyaspor’da Cumartesi günü oynanacak Alanyaspor maçının hazırlıkları sürüyor. Ligde kalmayı garantileyen kırmızı beyazlılarda bugün yapılan antrenmanda futbolcuların neşeli halleri dikkatleri çekti.

ANTALYASPOR, Cumartesi günü oynayacağı Alanyaspor maçının hazırlıklarına bugün Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde gerçekleştirilen çalışmaya sakatlıkları devam eden Salih, Zeki ve Sakıb katılmazken futbolcuların neşeli halleri dikkatleri çekti.

TEŞEKKÜR KONUŞMASI

Antrenman öncesinde kısa bir konuşma yapan Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, özverili çalışmalarından dolayı oyuncularına ve teknik ekibe teşekkür etti.  Zorlu süreci geride bıraktıklarını söyleyen Hamzaoğlu, “Kapasitenizi zaten biliyordum. Ama çalışmaya başlayınca bildiğimden daha yetenekli ve özverili olduğunuzu gördüm. Bu yüzden de ligdeki durumumuz nedeniyle hiç endişeye kapılmadım. Ligdeki kaderimizi tayin etme konusunda son sözü de biz söyledik. Kentte çok güzel bir kenetlenme oldu. Taraftar, takımına sarıldı, aldığımız kötü sonuçlarda da yanımızda olup moral verdi. Başkan Cihan Bulut ve yönetim kurulu da sorunları çözmek için yoğun çaba harcadı. Alanyaspor maçı ile sezonu kapatacağız. Taraftarımızın keyif alacağı bir maç olsun. Bu maçta futbolun güzellikleri ile sahada olalım ve tatile keyifle çıkalım" dedi.

TAKIM İÇİNDEKİ BÜTÜNLÜK

Takım arkadaşları adına konuşan Oliveira Diego da sezonun mutlu sonlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, "Herkes fedakârlık gösterdi. Sakatlanan arkadaşlarımız da bize moral vermek için aramızda bulundu. Az oynayan arkadaşlarımız oldu ama onlar da bu durumdan dolayı en küçük bir sorun çıkarmadı. Bize güvenenleri mahcup etmediğimiz için çok mutluyuz" şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres