SON HABERLER :
Nürnbergli kadınlardan dostluk ağacı Obezite beyinde başlar ve beyinde biter Burun tıkanıklığı ciddi risk taşıyor Kaleiçi’ne özel temizlik zamanı AGC Yönetimi Batı Antalya’da
/ SPOR
Antalyaspor’un fitness mesaisi
Antalyaspor, haftasonu oynanacak Denizlispor maçının hazırlıklarını günde iki antrenmanla sürdürüyor

BU haftasonu Denizlispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor, dünkü ilk mesaisini fitness salonunda gerçekleştirdi.

Kırmızı-beyazlı takımdan Salih Dursun, Tarık Çamdal, Harun Alpsoy, Harun Kavaklıdere, Cenk Şen, Halil İbrahim Sevinç, Bünyamin Balcı, Erman Herman Vardar, AatıfChahechouhe, ChicoGrando, AlfredoFredy, AlyCissokho ve kaleci Ferhat Kaplan, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'ndeki fitness salonunda kuvvet çalışmaları yaptı.

Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetimindeki çalışma 1 saat sürdü. Antalyaspor, günün ikinci antrenmanını akşam sahada gerçekleştirdi. (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres