SON HABERLER :
İpek Yolu başkanları Antalya’da buluşuyor Muhtarlardan Başkan Türel'e ziyaret Antalyaspor Galibiyet Serisi Peşinde Antalya derbisi nefes kesecek Alanyaspor, Antalyaspor maçı hazırlıklarını sürdürdü
/ SPOR
ANTALYASPOR’UN KARANLIK GÜNLERİ BAŞLIYOR
Bugün yapılacak Olağanüstü Genel Kurul öncesi Antalyaspor'da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Tüm ısrarlara rağmen ikna edilemeyen Başkan Ali Şafak Öztürk, bugün istifasını açıklayacak. Öztürk’ün bu kararı sonrası Dernek ve Vakıf üyeleri kongreye katılmama kararı alırken, yeterli çoğunluk sağlanamayacağı için kongre ileri bir tarihe ertelenecek.

Dernek,  Vakıf ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in tüm destek ve ısrarlarına rağmen Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, ikna edilemedi. Öztürk, bugün istifa kararını resmi olarak açıklaması bekleniyor. Öztürk’ün bu kararı sonrası Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor Vakfı üyeleri bugün yapılması planlanan Genel Kurul’a katılmama kararı aldı. Yeterli çoğunluk sağlanamayacağı için kongrenin iptali gündemde. Bugüne kadar herhangi bir isim başkanlık için adaylığını açıklamazken, bu gelişmeler sonrası Antalyaspor'u zor günler bekliyor.

Ayrıntılar birazdan…

 

Abdullah ÖZKAN

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres