SON HABERLER :
AGC, Uğur Mumcu’yu andı Konyaaltı Çocuk Festivali'ne büyük ilgi Antalya’nın hedefi kongre turizmi Başarının yolu sosyal medya Filenin Akrepleri Mardin yolcusu
/ SPOR
Avrupa Boks Şampiyonası’nda iki önemli galibiyet
Genç Erkekler Avrupa Boks Şampiyonası’nda ikinci gününde ringe çıkan milli boksörlerimizden Azad Demirhan ve Berat Acar rakiplerini eleyerek önemli bir başarıya imza attı.  

 Antalya’nın ev sahipliğinde 33 ülkeden 200’e yakın sporcunun katılımıyla gerçekleşen organizasyonda 52 kg’da temsilcimiz Azad Demirhan, Macar rakibi Laszlo Bernath’ı baştan sona üstün götürdüğü müsabakanın ardından 5-0 yendi ve bir üst tura yükseldi.

91 kg’da milli boksörümüz Berat Acar da Ermeni rakibi Manuk Khachatryan’ı muhteşem bir oyunun ardından 5-0 yendi ve adını bir üst tura yazdıran sporcumuz oldu.
Bugün ringe çıkan bir diğer sporcularımızdan 49 kg sporcumuz Fırat Dayan Gürcü rakibine, 69 kg temsilcimiz Bera Doğan Kılıç ise Macar rakibine kaybederek turnuvaya veda etti.
Şampiyona, 28 Ekim’de oynanacak final müsabakaları ile sona erecek.(İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres