SON HABERLER :
Antalya’da petshoplara denetim Boşanmak istediği eşinden eşyalarını almaya gittiğinde hayatının şokunu yaşadı AÜ Hastanesi'nde 10 saatte 5 organ nakli Stres vertigoyu tetikliyor Çavuşoğlu’nun Kaş ziyareti başladı
/ SPOR
Basketbol heyecanı Antalya’ya taşınıyor

RedBull ile Türkiye Basketbol Federasyonu’nun birlikte düzenlediği RedBullReign TBF 3x3 Basketbol Turu, Adana ve Mersin’in ardından Antalya’da devam edecek. Antalya’ya sokak basketbolu ruhunu getirecek organizasyon, 9-10 Haziran’da Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilecek. Türkiye’nin dört bir yanını dolaşacak basketbol turunda Türkiye Şampiyonluğunu alan ekip, Washington’daki Dünya Finali’nde yer alacak. Kayıtlar RedBull.com/3x3 adresinde devam ediyor.

Sokak basketboluna olan ilgiyi artırmak için düzenlenen RedBullReign TBF 3x3 Basketbol Turu’nda sezon başladı. 26 Mayıs’ta Adana’da start alan turnuva Mersin’in ardından Antalya’ya geliyor. 9-10 Haziran tarihlerinde Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilecek maçlarda şampiyon belli olduktan sonra Dikili, İzmir, Ankara, Samsun, Bursa, İstanbul ve Çanakkale’de de basketbol severlerle buluşacak olan organizasyon, sokak basketbolu ruhunu oyunculara yeniden yaşatacak. 18 Ağustos’ta yapılacak final müsabakalarından çıkacak ülke birincisi ise dünya finalinde Türkiye’yi temsil etme şansına sahip olacak.

Adana’da Hababam Anatolia, Mersin’de ise Three Gone birinciliği elde etmişti.  (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres