SON HABERLER :
Cinayetten kaçamadı: Ağırlaştırılmış müebbet Saklıkent’te 'koruma' zırhı 'Prefabrik tuvalete' eleştiri Merve YKS’de zoru başardı Muratpaşa’da yaşlı evi inşaatı
/ SPOR
Bülent Korkmaz öğrencilerle buluştu
Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Antalya Has Okulları’nın konuğu oldu. Okulun konferans salonunda öğrencilerle buluşan Korkmaz, kendisine sorulan tüm sorulara samimiyetle yanıt verdi.

TEKNİK Direktör Bülent Korkmaz, Antalya Has Okulları’nın TED-x etkinliğine katılarak deneyimlerini okul yönetimi, öğretmenler ve öğrencilerle paylaştı. Sporun kendi hayatındaki yeri ve önemini anlatarak konuşmasına başlayan Korkmaz, herkesin mutlaka spor yapması gerektiğinin altını çizerek gençlere tavsiyelerde bulundu.

SORULARA YANIT VERDİ

Kendisine gerek futbolculuk, gerekse teknik direktörlük kariyeri ile ilgili sorulan tüm sorulara yanıt veren Bülent Korkmaz, Antalyaspor çatısı altında uzun yıllar görev yapıp büyük başarılara imza atmak istediğini dile getirdi. Söyleşinin sonunda, okul çiftliğinde öğrenciler tarafından üretilen zeytinyağı ve bal hediye edilen Korkmaz, imza ve fotoğraf isteklerini de yerine getirerek okuldan ayrıldı. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres