SON HABERLER :
Oktay: İktidar değil muhalefet sorunu var İş ve işçi arayanlara Döşemealtı desteği Meclis listeleri kesinleşiyor Kornea nakliyle yeniden görüyorlar MMO'dan 'Mucit Fikirler' yarışması
/ SPOR
Güney Koreli golfçüler Serik'te
Güney Kore'den BTY Golf Akademisi'nin kadın golfçüleri kamp çalışmaları için Antalya'nın Serik ilçesine geldi.Akademinin direktörü Min Joon Cho, "Her şey çok güzel gidiyor. Gelecek yıllarda tekrar geleceğimize inanıyorum" dedi.

Güney Kore'den gelen sporcular 50 günlük kamp çalışması için Serik'e bağlı Belek turizm merkezinde kampa girdi. Yaşları 17- 29 arasında değişen 14 oyuncu Belek'te çalışmalara başladı.

Golf akademisinin direktörü Min Joon Cho, bir arkadaşının tavsiyesiyle Belek'e geldiklerini belirterek, "Burası golf için mükemmel. Hava soğuk değil ve antrenman imkanları üst düzeyde. Güney Kore bu aylarda çok soğuk olduğu için açık havada çalışma şansımız olmuyor. Her şey çok güzel gidiyor. Gelecek yıllarda tekrar geleceğimize inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Güney Kore'nin kadın golfündeki başarısının sırrını sistemli ve disiplinli çalışmaya bağlayan Cho, "Özellikle gençler için çok sıkı antrenman programı uyguluyoruz. Bir oyuncu bir günde en az 1000 kez topa vuruyor. Ayrıca aileler golf oynamak isteyen çocuklarına her türlü imkanı sunuyor" diye konuştu.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres