SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ SPOR
Hazırlıklar sıkı sürüyor
Antalyaspor, Akhisarspor ile Pazar günü sahasında oynayacağı maçın hazırlıklarını Bülent Korkmaz yönetiminde yaptığı taktik antrenmanıyla sürdürdü.

PAZAR günü Akhisar spor ile Antalya Stadı'nda karşılaşacak Antalyaspor’da futbolcular Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde yapılan antrenmanla maçın hazırlıklarına devam etti. Teknik Direktör Bülent Korkmaz yönetimindeki antrenman koşu ve ısınmayla başladı. Top kapma ve pas çalışmasının ardından Korkmaz futbolcularına Akhisarspor maçının taktik çalışmasını yaptırdı. Korkmaz, futbolcularına topu kapmak için daha fazla mücadele etmeleri gerektiği uyarısı yaptı.

Antrenmana sakatlığı nedeniyle Charles ile önceki gün yapılan çalışma sonrası hafif ağrıları olan Hakan Özmert katılmadı. Hakan'ın cumartesi günü  takımla çalışmaya başlayacağı belirtildi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres