SON HABERLER :
Antalya'da Ak Parti 6, CHP 5, İYİ Parti 3, MHP 1, HDP 1 milletvekili çıkardı Bakan Çavuşoğlu: "Biz 81 milyonu kucaklamaya devam edeceğiz” AK PARTİ İL BİNASINDA KUTLAMALAR BAŞLADI Oy torbaları adliyeye getiriliyor Bakan Çavuşoğlu’nun sandığından Erdoğan çıktı
/ SPOR
Hintliler hayran kaldı
ANTALYA'nın Serik ilçesine bağlı Belek turizm merkezindeki MontgomerieMaxxRoyal Golf Club sahasında golf oynayan Hintli golçüler, sahalara hayran kaldı.

Türkiye'deki golf sahalarının Avrupa'da olmadığını söyleyen Hintli golfçülerden PravinPatel ve DevendraPatel, "3 yıldır Türkiye'ye grup halinde 15 günlüğüne golf oynamaya geliyoruz. Bölgedeki golf sahaları mükemmel. Avrupa'da böyle golf sahaları yok" dedi.

MontgomerieMaxxRoyal Golf Club Operasyon Müdürü Ahmet Lale, "Hindistan'dan bölgemize geçen yıl 600 golfçü, golf oynamaya geldi. Bu yılki hedefimiz 800 golfçü. Hintli golfçüler bölgemizde bütün golf sahalarında oynuyorlar ve sahalarımızı çok beğeniyorlar" diye konuştu. (DHA)

https://gdetr.hit.gemius.pl/hitredir/id=._lVOUkYnSni_WoYRvBfL5QFo_siv5IhP_x8.aMmP8r.I7/fastid=mstpovtfsufpiamucydktmghjcmd/stparam=soqtjxqosa/nc=0/url=https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/efsane-tarifeler.aspx?utm_source=Antalya-Ekspres&utm_content=Standart-Banners&utm_campaign=Efsane-Portfoy-Haziran-2018
ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres