SON HABERLER :
BAYRAM HEDİYESİ 3-0 Binlerce Antalyalı dev bayrak ve meşalelerle yürüdü Kepez'de tarihi buluşma Sınav kaygısı ile baş edebilirsiniz Gözde sulanma ve apse varsa dikkat!
/ SPOR
Kemer’de enduro için geri sayım

KEMER’DE bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek “SeaToSkyEnduro Yarışları” için geri sayım başladı. Yarışlar 26-29 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Yarışlar Kındılçeşme’de Plaj Etabı ile start alacak ve son gün zorlu final etabı olan Çamyuva Sahilinden start alacak ve Tahtalı Dağı’nın zirvesinde 70 kilometrelik etap ile son bulacak. Bu yıl yarışlara Göynük-Çalıştepe ileKesmeboğazı-Göynük arasında koşulacak yeni orman Etapları da eklendi.

Yarışı organize eden Kemer Enduro Motosiklet Kulübü’nün Başkanı Semih Özdemir, yarışlar hakkında verdiği bilgide, “Bu yıl yarışlarımız 4 gün olacak. Yarışlarımıza bir gün daha ekledik. Çünkü yurt dışından gelen yarışçılarımız daha çok motosiklete binmek istedikleri için bir gün uzattık. Bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Kayıtlarımız tamamlandı. Yurt dışı katılımız bu sene çok iyi. Şu ana kadar dünyanın dört bir yanından kayıt yaptıran 220 sporcumuz var. Vebu sporcularımızdan 185’i yabancı ülkelerden geliyor.26 Eylül 2018 Çarşamba günü Plaj yarışımız Kındılçeşme’de gerçekleşecek. Sonrasında Orman Yarışımız Göynük’den başlayacak 40 km.lik olan bu etabımız Çalış tepesinde son bulacak. Yine bu yıl yeni eklediğimiz Kemer Kesme Boğazı’ndan start alacak ve Göynük Vadisi’nden aşağıya inerek Göynük’de bitireceğimiz bir etabımız daha olacak. Ve son olarak da en büyük ve en zorlu final etabı da Çamyuva Sahilinden start alarak Tahtalı Dağı’nın zirvesinde 70km.lik bir etap ile yarışlarımız son bulacak”dedi. (HABER MERKEZİ)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres