SON HABERLER :
Balbey Projesi Büyükşehir’de Antalya’dan Suriye’ye 2 yardım tırı Kaş’ı hortum vurdu Oyun Oyun İçinde ilçe sahnelerinde Tütüncü’ye fahri hemşerilik unvanı
/ SPOR
Kemer Belediyespor'da 5 yeni transfer
ANTALYA Kemer ilçesinin kadın futbol takımı Kemer Belediyespor sezon öncesi 5 yeni oyuncuyla sözleşme imzaladı.

Kemer Belediyespor Kadın Futbol Takımı, 14 Ekim'de başlayacak yeni sezon öncesi kadrosunu genişletmek ve güçlendirmek için 5 yeni futbolcuyla anlaşma yaparak imzaları attırdı. Konyaaltı Gençlik ve Spor'dan orta saha oyuncusu 21 yaşındaki Gamze Bilmez, 1207 Antalya takımından ve aynı zamanda U19 milli futbolcu kaleci 19 yaşındaki Tuğçe Bayındır, 1207 Antalya takımından sağ bek ve açıkta oynayan 17 yaşındaki Rabia Pekbaş, 1207 Antalya takımından U17 milli futbolcu stoper 20 yaşındaki Merve Odabaşoğlu ile U19 milli futbolcu sol bek ve stoper 21 yaşındaki Efsane Düzparmak, yeni takımlarıyla sözleşme imzaladı. Törende Kemer Belediyespor Başkanı Ömer Bilici ve Kemer Belediyespor Kadın Futbol Takımı Teknik Direktörü Ayhan Süel de bulundu.

Başkan Ömer Bilici, "Geçen yılki kadromuzdan birkaç arkadaşımızla yollarımızı ayırdık ve yerlerine kulübümüze ve oynadığımız futbolumuza uygun futbolcu kardeşlerimizle anlaşma yaptık. Bugün de bu 5 yeni arkadaşımızın imzalarını attırarak çalışmalarımıza hız kazandırdık. Yeni sezondaki tek hedefimiz şampiyon olarak play-offlara çıkmak ve oradan da 2'nci Lige çıkmak" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres