SON HABERLER :
Şehidimizi uğurladık Karadağlı manken kraliçe tacını kaptı Mutluluğa ‘evet’ dediler Maskeli eylem Çamyuvalılar buluştu
/ SPOR
Kepez'de yüzme kursları gözde
KEPEZ Belediyesi, 10 branşta açtığı yaz spor okulu ile yüzlerce çocuğa spor eğitimi imkânı sunuyor. En çok ilginin yüzme branşına gösterildiği yaz spor okulunda kayıtlar devam ediyor.

Kepez Belediyesi'nin açtığı 'Kepez Yaz Spor Okulları' kayıt almaya devam ediyor. Kepez Belediyesi Masal Park içindeki Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu tesisinde yüzme branşında verilecek eğitimler yoğun ilgi görüyor.

10 BRANŞTA KURS

Yaz spor okullarında 10 branşta açılan ve ücretsiz verilecek olan kurslar arasında en çok ilgiyi yüzme branşı görüyor. Her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış ve ödüllü antrenörlerin görev alacağı spor okullarında başarılı olan öğrenciler, Kepez Belediyesi Spor Kulübü alt yapısına girme fırsatı yakalayıp, lisanslı sporcu olma imkânına sahip oluyor. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres