SON HABERLER :
MEMLEKETİNE UĞURLANDI Gelecek nesillere tertemiz Antalya Altın Kramponlar maça davet ediyor Antalyaspor’da özgüven arttı İlk yarının son sınavı
/ SPOR
Kepezli gençler yinegol yağdırdı
SEZON başından itibaren büyük farklarla maçlarda galip gelen Kepez Belediyespor U15 futbol takımı,MuratpaşaBelediyespor'uda 7-0’lık sonuçla geçti.

Kepez Belediyespor U15 takımı, sezon başından bu yana namağlup başarısını devam ettiriyor. Kuzeyyaka Stadyumu'nda oynanan maçta da sonuç yine değişmedi. Kepez Belediyespor U15 takımı, MuratpaşaBelediyespor'u 7-0 yendi. Kepez Belediyesi Spor Kulübü alt yapısında yetişip takıma giren sporcular, rakiplerine göz açtırmıyor ve çıktıkları her maçtan puanla ayrılıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Gençlerimize her zaman güvendik, onlar da bu başarılarla bizim güvenimizi haklı çıkarttı. Gençlerimizi desteklemeye ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. Takımımızı kutluyorum" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres