SON HABERLER :
BAYRAM HEDİYESİ 3-0 Binlerce Antalyalı dev bayrak ve meşalelerle yürüdü Kepez'de tarihi buluşma Sınav kaygısı ile baş edebilirsiniz Gözde sulanma ve apse varsa dikkat!
/ SPOR
Kepezli gençler yinegol yağdırdı
SEZON başından itibaren büyük farklarla maçlarda galip gelen Kepez Belediyespor U15 futbol takımı,MuratpaşaBelediyespor'uda 7-0’lık sonuçla geçti.

Kepez Belediyespor U15 takımı, sezon başından bu yana namağlup başarısını devam ettiriyor. Kuzeyyaka Stadyumu'nda oynanan maçta da sonuç yine değişmedi. Kepez Belediyespor U15 takımı, MuratpaşaBelediyespor'u 7-0 yendi. Kepez Belediyesi Spor Kulübü alt yapısında yetişip takıma giren sporcular, rakiplerine göz açtırmıyor ve çıktıkları her maçtan puanla ayrılıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Gençlerimize her zaman güvendik, onlar da bu başarılarla bizim güvenimizi haklı çıkarttı. Gençlerimizi desteklemeye ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. Takımımızı kutluyorum" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres