SON HABERLER :
MEMLEKETİNE UĞURLANDI Gelecek nesillere tertemiz Antalya Altın Kramponlar maça davet ediyor Antalyaspor’da özgüven arttı İlk yarının son sınavı
/ SPOR
Kulübü bir çocuğa oyuncak ettiler!
Olağanüstü Genel Kurul’un yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle iptal edilmesinin ardından basının karşısına geçen Antalyaspor’un eski Başkanı Gültekin Gencer, Öztürk’ün bıraktığı enkazı temizlemesi gerektiğini söyledi.

Antalyaspor’da dün yapılması gereken Olağanüstü Genel Kurul’un yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle gerçekleştirilememesinin ardından Antalyaspor eski Başkanı Gültekin Gencer, basının karşısına geçip bir açıklama yaptı. Antalyaspor’un üzücü bir durumda olduğunu söyleyerek sözlerine başlayan Gültekin Gencer, ‘’Biz, görevi bırakalı 1.5 yıl oldu. Bu süre zarfında kulübün geldiği nokta ortada. Biz görev süremiz boyunca bir vizyon ortaya koymuştuk ancak bu yönetim, vizyonumuzun altında ezildi ve kulüp bu hale geldi. Biz defalarca söyledik. ‘Bir çocuğa bir oyuncak verildi’dediğimde yanlış konuştuğumu söylediler, beni eleştirdiler. Ama ben haklı çıktım” dedi.

‘ANTALYASPOR SAHİPSİZ KALMAZ’

Olacakların ilk günden habercisi olduğunu anlatan Gencer, ‘’Göreve geldiğinde ‘16 milyar Euro’luk şirketin sahibiyim’ dedi. Herkes alkışladı. Ben eleştirince birileri çıkıp bana, ‘Sen ne diyorsun ya, zekatının zekatını verse Antalyaspor kurtulur’ dediler. Saygı duyduk, alkışladık. Ama olmadı. Antalyaspor’un parasını çarçur ettiler. Bizim düşüncemiz devam etmeleri. Bıraktıkları enkazı Antalyalıya mal etmemeliler. Menderes Başkan’a laf söylediler. Verdiği sözleri tutmadığını söylediler. Ancak biz hiçkimseye güvenerek gelmedik. İşimizi yaptık. Antalyaspor’da kanser olan bağırsaklar kendisinin de dediği gibi temizlenmeli. Bu takım bizim takım. Takımı bu durumdan kurtarmalı ve sahip çıkmalıyız. Antalyaspor sahipsiz kalmadı kalmaz. Kayyuma da bırakmayız’’ diyerek sözlerine son verdi.(Abdullah ÖZKAN)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres