SON HABERLER :
Cinayetten kaçamadı: Ağırlaştırılmış müebbet Saklıkent’te 'koruma' zırhı 'Prefabrik tuvalete' eleştiri Merve YKS’de zoru başardı Muratpaşa’da yaşlı evi inşaatı
/ SPOR
'Mazeret yok, kazanacağız!'
Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, haftasonu oynanacak Kasımpaşa maçı ile ilgili “Kazanabilecek güçteyiz ve takım olarak bu maça hazırız” dedi.

ANTALYASPOR Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde düzenlediği haftalık basın toplantısında, Kasımpaşa karşılaşması ve kalan 7 haftayı değerlendirerek basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Sezonun sonlarına doğru yaklaşıldığını ve bitime 7 hafta kaldığını hatırlatan Korkmaz, “İlk rakibimiz Kasımpaşa. Son haftalarda hem skor hem de oynadığı oyunla formda bir takım olarak karşımıza gelecekler. Kendi evimizde ve taraftarımızın önünde olacağımız için kazanabilecek güçteyiz ve takım olarak hazırız” dedi. Mazeretlere hiçbir zaman sığınmadığını belirten Teknik Direktör Korkmaz, “Buna rağmen kafamızdaki 11’i sakatlıklar ve cezalılar nedeniyle 3-4 hafta bile oynatamadık. Bizim aslında sezonun ikinci yarısına başlarken en büyük sıkıntılarımızdan biri bu. Nihayetinde belli bir onbiri 3-4 hafta sürekli oynatabildiğiniz zaman daha iyi verim alabiliyorsunuz. Maalesef bu sıkıntıyı yaşamaya devam ediyoruz. Yine de şartlar ne olursa olsun her maça kazanmak için çıkıyoruz” diye konuştu.

UYUMLU BİR EKİP VAR

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Korkmaz, Antalyaspor’da uzun yıllar kalmak istediğini ve uyumlu çalışılan bir başkan ve yönetime sahip olduklarını belirterek, “Şu anda odaklanmak istediğim nokta maçlar. Düşündüğümüz hedefe ulaştığımız zaman genel bir toplantı yapacağım. Kulüpte herkes bize destek oluyor. Onlara teşekkür ediyorum. Hedeflediğimiz puana ulaşınca daha ayrıntılı bir basın toplantısı yapacağım” ifadelerini kullandı.

TRANSFERİ KONUŞMAK İÇİN ERKEN

Transferi konuşmak için henüz erken olduğunu da belirten Teknik Direktör Bülent Korkmaz, “Bizim tek işimiz takımı çalıştırmak, rakibi veya kendi takımımızı analiz etmekten ibaret değil. Genel anlamda kulübümüze bir oyuncu portföyü oluşturmak zorundayız. Biz olsak da olmasak da bunu yapmak zorundayız. Bu bizim görevimiz. Sedat Karabük hocamız, oyuncu izleme ekibimiz sürekli çalışıyor. Biz de sürekli maç ve oyuncu izliyoruz. Mevki mevki oyuncu portföyü oluşturuyoruz. Her an her şey değişebilir. Bir oyuncumuza çok iyi bir teklif gelir, gidebilir. Yerini doldurmamız gerekir. Veya eksik bölgelerimize oyuncu almamız gerekir. Dolayısıyla transferi konuşmak için erken olsa da biz icraat olarak çalışmamızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi. (HABER MERKEZİ)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres